Seznam hotelů

Chcete vědět, jak Noc Hotelů funguje a jak se účastnit?

JAK SE ÚČASTNIT NOCI HOTELŮ
MOŽNOST REZERVACÍ I SEZNAM JEDNOTLIVÝCH HOTELŮ BUDE UVEŘEJNĚN 1.11.2018
Promokód:
NocHotelu
Při vaší rezervaci zadejte promokód do poznámky
SKRÝT PROMOKÓD

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chcete poznat a kliknutím na tlačítko "REZERVACE" a to vás odkáže na rezervační e-mail daného zařízení, nebo přímo na webouvou stránku s rezervací.

ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ
2/
Speciální symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč získáte po zadání promokódu do rezervačního formuláře a nebo do e-mailu.
ZOBRAZIT PROMOKÓD
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT PROMOKÓD
Noc v hotelu jako dárek

Chcete někomu udělat radost a věnovat noc třeba jako netradiční vánoční dárek? I to umíme. Udělejte obdarovanému rezervaci s promokódem a do poznámky přidejte informaci, že jde o dárek. Hotel Vám pošle potvrzení i krásně zabalený voucher na Vámi preferovanou adresu. S takovým dárkem se nemůžete splést!

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.


 


Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí spolu s naším hlavním městem poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 25. ledna 2019 za symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést telefonicky nebo přes webové stránky hotelů uvedených na seznamu. Pobyt můžete také koupit Vašim blízkým jako netradiční vánoční dárek.


 


V MINULÉM ROČNÍKU JSTE SI NENECHALI UJÍT:


 


Správa Pražského hradu připravila ve dnech 26. 1. – 27. 1. 2018 50% slevu z plného vstupného na prohlídku okruhu B.


Prague City Tourism poskytne 50% slevu na vstupenku na Staroměstskou radnici ve dnech 26. 1. – 27. 1. 2018.


Muzeum hlavního města Prahy nabídne 50% slevu z plného vstupného na Hlavní budovu muzea, Dům U Zlatého Prstenu a Novomlýnskou vodárenskou věž ve dnech 26.1-27.1.2018.


Národní galerie v Praze nabízí snížené vstupné na expozici "Evropské umění od antiky po baroka", která se nachází ve Štemberském paláci též ve dnech 26.1-27.1.2018.


 


Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.


 


Asociace hotelů a restaurací ČR


Prague City Tourism


Správa Pražského hradu


Magistrát hl .m. Prahy


Národní galerie v Praze


Muzeum hlavního města Prahy