Doprovodný program


NAVŠTIVTE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU NĚKOLIK PRAŽSKÝCH PAMÁTEK A KULTURNÍCH AKCÍ.

K VYUŽITÍ SLEVY JE DŮLEŽITÉ NA POKLADNĚ PŘEDLOŽIT SLEVOVU KARTIČKU, KTERÁ BUDE ORAZÍTKOVÁNA DANÝM UBYTOVACÍM ZAŘÍZENÍM. SLEVOVÉ KARTIČKY OBDRŽÍTE K UBYTOVÁNÍ VE VAŠEM HOTELU ČI PENZIONU.

STAROMĚSTSKÁ RADNICE

  • Prague City Tourism poskytne pro Pražany zapojené do Noci Hotelů 50% slevu na vstupenky na Staroměstskou radnici ve dnech 25. 1. – 26. 1. 2019. V případě návštěvy Staroměstské radnice nepotřebujete potvrzenou kartičku z hotelu.

PRAŽSKÝ HRAD

  • Správa Pražského hradu, připravila ve dnech 25. 1. – 26. 1. 2019 50% slevu z plného vstupného na prohlídku okruhu B. –V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.

MUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

  • Muzeum hlavního města Prahy nabízí 50% slevu z plného vstupného na Hlavní budovu na Florenci, Dům U Zlatého prstenu, Novomlýnskou vodárenskou věž a nově také na Malostranskou mosteckou věž. - V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu. Platí pro dny 25. 1. – 26. 1. 2019

NÁRODNÍ GALERIE PRAHA

  • Národní galerie Praha nabízí snížené vstupné  na expozici "Evropské umění od antiky do baroka", která se nachází ve Šternberském paláci též ve dnech 25.1. - 26. 1. 2019.- V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.