Seznam hotelů

Chcete vědět, jak Noc Hotelů funguje a jak se účastnit?

JAK SE ÚČASTNIT NOCI HOTELŮ
Promokód:
NocHotelu
Při vaší rezervaci zadejte promokód do poznámky
SKRÝT PROMOKÓD

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a potvrdíte.
2/
Speciální symbolickou cenu 777,- Kč, 999,- Kč nebo 1.111,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ
Noc v hotelu jako dárek

Chcete někomu udělat radost a věnovat noc třeba jako netradiční vánoční dárek? I to umíme. Udělejte obdarovanému rezervaci s promokódem a do poznámky přidejte informaci, že jde o dárek. Hotel Vám pošle potvrzení i krásně zabalený voucher na Vámi preferovanou adresu. S takovým dárkem se nemůžete splést!

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.


 


Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí spolu s naším hlavním městem poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 31. ledna 2020 za symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".


 


NENECHTE SI UJÍT!


 


 


STAROMĚSTSKÁ RADNICE


 


V letošním roce pro Vás Prague City Tourism přichystal exklusivní nabídku!


 


 


   • Navštivte interiéry a běžně nepřístupné prostory Staroměstské radnice po zavírací době s hudebním představením v radniční kapli s 50% slevou na vstupné. Prohlídky začínají v 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30 a 20:00 (kapacita skupiny vždy 40 osob). Začátek prohlídky bude před vraty Staroměstské radnice. V případě, že tuto nabídku budete chtít využít, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu. Akce platí dne 31. 1. 2020.


   • Prohlédněte si historické interiéry Staroměstské radnice se slevou 50 %. Klasická prohlídková trasa představí zájemcům radniční kapli, reprezentační sály, románsko-gotické podzemí i vyhlídkovou věž s nejkrásnějším výhledem na hlavní město. Prohlídky v českém jazyce začínají v 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 a 15:00. Začátek prohlídky bude v 1. patře Staroměstské radnice. Akce platí dne 1. 2. 2020


 


PRAŽSKÝ HRAD


   • Správa Pražského hradu, připravila ve dnech 31. 1. – 1. 2. 2020 50% slevu z plného vstupného na prohlídku okruhu B. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.


 


MUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY


   • Muzeum hlavního města Prahy nabízí 50% slevu z plného vstupného na Hlavní budovu na Florenci, dům U Zlatého prstenu, Novomlýnskou vodárenskou věž a nově také na Malostranskou mosteckou věž. - V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu. Platí pro dny 31. 1. – 1. 2. 2020.


 


NÁRODNÍ GALERIE PRAHA


   • Národní galerie Praha nabízí snížené vstupné  na expozici "Středověké umění v Čechách a střední Evropa 1200–1550", která se nachází v Klášteře sv. Anežky České též ve dnech 31. 1. – 1. 2. 2020. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.


 


MUZEUM LOBKOWICZSKÉHO PALÁCE


   • Muzeum Lobkowiczkého paláce, připravilo ve dnech 31. 1. – 1. 2. 2020 50% slevu z plného vstupného na prohlídku muzea. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.


 


 


 


Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.


 


Asociace hotelů a restaurací ČR


Prague City Tourism


Správa Pražského hradu


Magistrát hl .m. Prahy


Národní galerie v Praze


Muzeum hlavního města Prahy


Muzeum Lobkowitzského paláce